1. Jutro II dzień Świąt Wielkanocnych. Msze św. o godz. 8.00, 9.30, 11.00, 12.30. Po Mszy św. o godz. 11.00 procesja na cmentarz parafialny w połączeniu z modlitwą za zmarłych.
  Nie ma Mszy św. o godz. 18.00.
  Nowenna przed Uroczystością Bożego Miłosierdzia o godz. 9.15. W pozostałe dni tygodnia nowenna o godz. 17.45

 2. W przyszłą niedzielę Uroczystość Bożego Miłosierdzia. O godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia Bożego, wystawienie Najświętszego Sakramentu, Koronka do Miłosierdzia Bożego i osobista adoracja. Po Mszach Św. zbiórka do puszek na wyjazd lektorów starszych na Mistrzostwa Polski LSO w Skierniewicach.

 3. W przyszłą niedzielę przynosimy skarbonki wielkopostne i składamy je do pudełek stojących przy ołtarzu jako dar naszego miłosierdzia dla bliźnich.

 4. 28 kwietnia jest organizowany wyjazd do Łagiewnik. Bliższe informacje i zapisy pod numerem 883949959 podanym na stronie internetowej parafii.

 5. Dziękuję ks. Piotrowi za przygotowanie LSO (lektorów i ministrantów), za posługę podczas Triduum Paschalnego, za adorację Pana Jezusa w Ciemnicy i przy Grobie, młodzieży z RAM – u, harcerzom i harcerkom a także Chórowi Męskiemu. Ks. Damianowi za przygotowanie Chóru. Dziękuję wspomagającym mnie współpracownikom w przygotowaniu Triduum od strony zewnętrznej. Dziękuje Wam drodzy Parafianie i Goście za liczny udział w nabożeństwach jako wyraz waszej wiary i przynależności do Kościoła.

 6. Zapowiedzi
  I  Łukasz Bartman – nasza parafia i Karolina Bartman parafia Gać
  II Karol Skóra nasza parafia i Joanna Koszteyn parafia Łańcut – Fara.

  Na czas Świąt Wielkiej Nocy składamy Parafianom i Gościom życzenia, aby bezgraniczna miłość, którą w swym cierpieniu ukazał nam Chrystus niosła światło Bożej łaski i opieki, udzielając wsparcia w codziennych sprawach oraz stając się fundamentem rodzinnej bliskości, miłości i zrozumienia. Pragniemy także życzyć, aby tajemnica Zmartwychwstania Pańskiego każdego dnia była niezmiennym źródłem nadziei, radości i pokoju i napełniał serca wiarą w zwycięstwo dobra nad złem, prawdy nad fałszem, życia nad śmiercią