„ Znad oceanów do mnie wołasz

Gdzie każdy krok niepewny jest

Ty jesteś tam gdzie niewiadoma

Tam znajdę grunt dla wiary mej”

 

Schola to wspólnota śpiewu i modlitwy, której misją jest otwierać serca ludzi na miłość Boga.

„Otwórz swoje serce a zobaczysz, że światło Boga jest w Tobie”.

 

Zapraszamy wszystkie chętne osoby, które czują pragnienie umiłowania Boga pięknym śpiewem, ale również te zagubione, które nadal poszukują Boga, do naszej formacji. Jesteśmy tutaj po to, by przybliżyć każdemu człowiekowi miłosierdzie Boże, pokazać że modlitwa nie musi być nudna, że Bóg jest Miłością, która daje ukojenie w trudnych chwilach naszego życia, daje uśmiech i radość. Każdego dnia trzeba nam się uczyć tej radości z odkrywania Boga w drugim człowieku.

Co tydzień spotykamy się na Mszy Świętej oraz adorujemy Najświętszy Sakrament w pierwsze piątki miesiąca. Aby przygotować nasz śpiew, spotykamy się na próbach w każdą sobotę.

Nie poprzestajemy na tym, co już osiągnęliśmy, przez cały czas  rozwijamy się, odkrywamy nowe pieśni, które dotykają nasze serca bardzo głęboko i którymi chcemy poruszyć serca innych ludzi. Wszystko to czynimy na chwałę Pana, który z miłości do nas oddał swe życie, aby nas zbawić.

Od samego początku istnienia naszej scholi przyświeca nam cel realizacji słów Św. Jana Pawła II:

 

„ Niech wasze śpiewanie przekracza granice!

Wy jesteście na swój sposób powołani,

aby szerzyć Bożą radość i przez wasz śpiew ukazywać,

że wiara jest mocniejsza niż wątpienie,

że nadzieja jest silniejsza niż beznadziejność,

że miłość jest mocniejsza niż śmierć”

 

Jeśli jesteś ciekawy i chcesz posłuchać adoracji oraz piosenek w naszym wykonaniu, zapraszamy gorąco na nasz kanał na YouTube, wystarczy wpisać Scholka Łańcut Podzwierzyniec.

 

Nie czekaj, nie zwlekaj, Bóg jest blisko Ciebie, wystarczy tylko popatrzeć w dobrą stronę i wybrać tę jedną słuszną drogę, drogę miłości, prawdy i życia z Bogiem.