Po trudnym okresie pandemicznych ograniczeń w minionych dwóch latach, nadchodzi długo wyczekiwany czas trzydniowego SMAP z noclegami (Spotkania Młodych Archidiecezji Przemyskiej)! Będzie to wydarzenie niezwykłe tym bardziej, że zbliżający się SMAP w Sanoku w dniach 14-16 kwietnia 2023 (od piątku do Niedzieli Miłosierdzia Bożego) będzie jubileuszowym trzydziestym spotkaniem młodych naszej archidiecezji. Z tej okazji zaprosiliśmy do sobotniej oprawy spotkań z cyklu Dumni z Ewangelii znamienitych gości: Zespół NieMaGoTuks. Jakuba Bartczaka i ks. Macieja MarszałkaZespół SNE Bankruciklerycki zespół SPES, a także Diakonię Muzyczną Archidiecezji Przemyskiej. 

ZAPISY NA SMAP 2023:

Młodzi z diecezji przemyskiej zapisu na SMAP dokonują u swojego duszpasterza w parafii lub u katechety z szkole na gotowym formularzu na kartce.Koszt udziału na pokrycie organizacji wydarzenia wiary w Sanoku wynosi 50,-zł od uczestnika, który przekazujemy w momencie zapisu na listę uczestników. Koszty te nie obejmują transportu w obydwie strony, które dodatkowo wyceni i pobierze jego organizator (Dekanalny Duszpasterz Młodzieży, duszpasterz w parafii lub katecheta w szkole).

https://mlodziez.przemyska.pl/kalendarz/smap-2023-w-sanoku/?fbclid=IwAR3M08Naz9OxqEeJINfDUOAZ2sHOB5NJOQYkxt39nxHIF2xktqCx7d1AjgA