1. Dziś o godz. 17.15 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. O godz. 18.00 Msza Święta.
  2. W środę o godz. 17.45 nabożeństwo do św. Józefa.
  3. W czwartek od godz.17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i osobista adoracja.
  4. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 7.00, 16.30 (dla dzieci i młodzieży), 17.30.
  5. W zakrystii są do nabycia baranki wielkanocne w cenie 6 zł i paschaliki w cenie 7 zł. Złożone ofiary przeznaczone są na Caritas Archidiecezji Przemyskiej.
  6. Dziękujemy mieszkańcom z ul. Kochanowskiego bloku A, drugiej klatki i wszystkim anonimowym darczyńcom za ofiary złożone na zakup kwiatów do Bożego Grobu.
  7. Zapowiedzi I Dominik Dobosz nasza parafia i Anna Dziura parafia Łańcut - Fara.

      Zapowiedzi II Stanisław Bałamut parafia Nienadówka i Kinga Piekarz nasza parafia.

  1. Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 im. Jana Pawła II w Łańcucie serdecznie zapraszają dzieci wraz z rodzicami na Dzień Otwarty, który odbędzie się 26 marca o godzinie 17.00. Podczas spotkania zaprezentowane zostaną zasady zapisu dzieci do klasy pierwszej oraz bogata oferta edukacyjna. Rekrutacja trwa od 15 do 28 marca.
  2. Akcja Katolicka Parafii Łańcut Podzwierzyniec i Łańcut pw. Chrystusa Króla zapraszają wszystkich chętnych do udziału w VI Łańcuckiej Nocnej Drodze Krzyżowej. Odbędzie się ona w nocy z 12 na 13 kwietnia 2019 roku. Rozpoczynamy Mszą Św. 12 kwietnia o godz. 20.00 w naszym Kościele. Wszelkie informacje dostępne na plakacie w przedsionku Kościoła i na stronie internetowej naszej parafii w zakładkach wydarzenia.
  3. Duszpasterstwo turystyczne działające przy parafii Łańcut – Fara zaprasza na Drogę Krzyżową w Bieszczadach. Zapisy w kancelarii w parafii Łańcut – Fara. Koszt wyjazdu 30 zł.